17 nov

Moderné obývacie steny a zostavy

Moderný a nadčasový nábytok sa drží na svojich postoch už celkom dlhú dobu, a stále prichádzajú nové návrhy a nápady, čo sa týka vzhľadu i funkčnosti. Ani u obývacích stien a zostav tomu nie je inak!

Ich luxusná podoba im prepožičiava elegantný vzhľad a neobvyklosť. Kto by takúto stenu v obývacej izbe nechcel, bol by . Moderné obývacie steny a zostavy v trendy designu s mnohými funkciami si rozhodne zaslúžia vaše povšimnutie.

Rôzne poskladanie komponentov si zamilujete

Už dávno neplatí, že by ste boli nútení obývaciu stenu umiestniť tak, ako je to na obrázku. Máte možnosti si komponenty rozmiestniť, ako sa vám zapáči. Obývacia stena má tak plno výhod. Akurát by ste si mali uvedomiť, či chcete obývaciu zostavu aj s umiestnením na televíziu.

Plno zostav umožňuje ukotvenie televízie medzi jednotlivé komponenty, ale nie vždy tomu tak musí byť. Dajú sa kúpiť aj zostavy bez TV stolíku alebo iných skriniek. Každému totiž bude vyhovovať niečo iné, tak je to so všetkým.

Nevyužité miesto na televíziu by vyzeralo prázdne. Z drvivej väčšiny ľudia televíziu však vlastnia. A kto by proti nej predsa len niečo namietal, môže si do týchto miest dať pekný obraz alebo vázu s kvetinami. Modulové zostavy obývacích stien majú mimo skriniek tiež presklené vitríny.

Trendy farby nie sú problém

Luxusný koncept farebných extravagantných, aj menej nápadných odtieňov so sebou strhol vlnu nadčasového vzhľadu. Všímajte si však každý detail. Súčasťou by malo byť napríklad aj kvalitné kovanie. Až v praxi by ste mohli zistiť, že vám nová obývacia zostava nevyhovuje.

Pestrá paleta farieb obývacích stien je dokonalá, keďže si môžete vybrať presne tú farbu, ktorá vám bude v obývacej izbe ladiť, alebo naopak príjemne kontrastovať s ostatnou voľbou nábytku. Čo sa týka variácií dreva a dezénov, vládnu aj menej tradičné kontúry javoru, gaštanu, orechu a dubu.